Røde

Røde BoomPole teleskopická tyč 0.8 až 3m

Obrázek pro výrobce Røde BoomPole teleskopická tyč 0.8 až 3m
Teleskopická tyč vhodná ke snímaní zvuků pro filmařské účely. Tyč je vyrobena z lehké hliníkové slitiny. Délka BoomPolu je 0.84 m až 3 metry. Váha tyče je 840 gramů. Zakončena je klasickým závitem 3/8".

98 Kč/den

Røde DeadCat

Obrázek pro výrobce Røde DeadCat
Návlek pro videomikrofony VideoMic, NTG-1 & NTG-2. Je vhodný jako doplněk výše zmíněných mikrofonů při natáčení zvukového snímku v externích podmínkách. Jeho konstrukce výrazně snižuje vlivy větru a prudkých pohybů mikrofonem.

37 Kč/den

Røde návlek pro Videomic Pro

Obrázek pro výrobce Røde návlek pro Videomic Pro
Návlek pro videomikrofony VideoMic Pro. Je vhodný jako doplněk výše zmíněného mikrofonu při natáčení zvukového snímku v externích podmínkách. Jeho konstrukce výrazně snižuje vlivy větru a prudkých pohybů mikrofonem.

33 Kč/den

RØDE VideoMic

Obrázek pro výrobce RØDE VideoMic
RØDE VideoMic je lehký, silně směrový, kondenzátorový mikrofon profesionální úrovně. Je speciálně konstruován pro videokamery. Mikrofon je připojen ke kameře pomocí saní, které jsou umístěny na horní straně videokamery.

104 Kč/den

RØDE VideoMic Pro

Obrázek pro výrobce RØDE VideoMic Pro
RØDE VideoMic Pro je lehký, silně směrový, kondenzátorový mikrofon profesionální úrovně. Je speciálně konstruován pro videokamery a zrcadlovky. Mikrofon je připojen ke kameře/zrcadlovce pomocí saní, které jsou umístěny na horní straně videokamery/zrcadlovky.

170 Kč/den